Od 1. novembra sme zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní aj pre vykonávanie očných operácií.

Skvelá správa

OD 1. novembra 2019 je CMO v Topoľčanoch zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní aj v jednodňovej zdravotnej starostlivosti - jednodňovej chirurgii. Sme veľmi radi, že po niekoľkých,  pre nás a našich pacientov nekonečných mesiacoch, sme uzatvorili ako s poslednou zdravotnou poisťovňou aj zmluvu s VšZP,a.s. Veľmi sa tešíme, že už v novembri budeme môcť prvých pacientov operovať v našich nádherných a kvalitne prístrojovo vybavených priestoroch.

Bude Vám k dispozícií tím lekárov a zdravotných sestier, s hlavným očným chirurgom MUDr. Romanom Ondreičkom, ktorý patrí k slovenskej špičke, s úžasnou pani doktorkou Cyprichovou a doktorkou Ksseibi a ich sestričkami, ktoré sa postarajú o predoperačné vyšetrenia a pooperačné kontroly, ako aj o niektoré chirurgické a laserové zákroky.

Veríme, že pre Topoľčany a ich obyvateľov, ako aj obyvateľov z okolia mesta, z Partizánskeho, Bánoviec nad Bebravoubude naša klinika prínosom a stane sa pri riešení operácie očí  ich voľbou číslo "1". Tešíme sa na Vás a ďakujeme za Vašu priazeň.
 
Tím CMO 

 

comments powered by Disqus All news