Ordinačné hodiny počas Vianočných sviatkov.

Ďakujeme Vám za dôveru v roku 2020

Všetkým našim pacientom ďakujeme za dôveru, s ktorou zverili do rúk svoj zrak práve nám. Všetci sme sa snažili o to, aby sme Vás nesklamali a aby sme pre Vás urobili všetko, čo súčasná medicína umožňuje. Nie je   v našich silách robiť zázraky, ale vždy sme urobili všetko, aby sa zázrak stal.

Napriek zložitej situácii s pandémiou COVID-19 sme tu boli vždy pre Vás, za splnenia maximálnych bezpečnostných podmienok sme Vás vyšetrovali aj operovali. Robili sme všetko preto, aby sme Vás nesklamali a aby ste boli s výsledkami našej práce spokojní. Ak sa to vždy na 100% nepodarilo, veľmi nás to mrzí.

Naši pacienti a ich dôvera v nás sú to, čo dáva našej práci zmysel. Veríme, že budúci rok 2021 bude pokojnejší a prajnejší pre všetkých z nás, že sa vysporiadame s pandémiou a vrátime sa do normálneho života.

Nech to však bude akokoľvek, budeme tu pre Vás aj v roku 2021, pripravení Vám pomôcť s Vašim zrakovým problémom.

Mnohých Vás zaujíma ako pracujeme počas Vianočných sviatkov. V CMO pracujeme do 21.12. 2020, v čase medzi sviatkami pracujeme iba jeden deň a to 28.12. 2020 . V Novom roku  tu budeme pre vás opäť od 4. januára 2021.

Prajeme Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov a tešíme sa na Vás opäť v Novom roku 2021.

All news